• język migowy
  • e-mail
  • telefon: +48 32 43 14 333
  • lokalizacja
  • BiP
Strona główna/Aktualności/Komunikaty Dyrektora

Komunikaty Dyrektora

Dzień 12.11.2021 r. jest dniem wolnym od zajęc edukacyjnych. Świetlica w tym dniu pracuje normalnie. Zapisać się można u p. Zofii Słupik lub swojego wychowawcy.

Informujemy, że ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów POMAGAMY (800 800 605) od 1 listopada br. zastąpiona będzie telefonem zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież będą mogły otrzymać wsparcie psychologiczne, to 800 12 12 12. Telefon i czat internetowy będą czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Czat nie wymaga logowania oraz instalowania żadnej aplikacji. Połączenia telefonicznie nadal pozostaną bezpłatne, a rozmówcy będą mieli zapewnioną dyskrecję i anonimowość.

Zależy nam na zachowaniu ciągłości wsparcia dzieci i młodzieży przeżywających lęki, napięcia emocjonalne, kłopoty i trudności wpływające na zdrowie psychiczne.

 

Dzień 14.10.2021 r w Dzień Edukacji Narodowej wszyscy uczniowie mają wolne od zajęć dydaktycznych. Dla osób zapisanych istnieje jednak możliwość skorzystania ze świetlicy, która pracuje normalnie. W tym dniu obiadu nie będzie.

do góry